Saatlik, Günlük Forklift Kiralama

Hizmet Saatleri: - 7 / 24

Telefon

0534 827 44 84

Telefon
İletişim

Hakkımızda

2014 Yılında kurulmuş olan Öz Atlas Forklift Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece ve çevre illerde forklift kiralama, nakliyet ve oto kurtarcı hizmetlerini vermektedir. 2019 yılında 4 adet kendi aracımız ve personelimiz bulunmaktadır. 2 Adet forklift, 1 adet nakliye aracı, 1 adette çekici bulunmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışma Ortamı ve Koşulları 

İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikerleri, çalıştığı işletmeye göre açık veya kapalı ortamlarda sıcak, soğuk, ani ısı değişimi olan, nemli, tozlu, kokulu, gürültülü, hava akımı olan bölümlerde görev yapabilmektedir. Çalışma alanı üretimin yapıldığı her yerdir. Tam gün çalışma, gece çalışması, vardiyalı çalışma, hafta sonu çalışması söz konusu olabilmektedir. Üretim alanının büyüklüğüne göre yürüme ve dikkat gerektiren bir çalışma gerçekleştirmektedirler. Dinleme, düşünme, konuşma ayakta durma, yürüme mesleğin gerektirdiği etkinliklerdir.

Sekötöründe Lider

Beylikdüzü forklift kiralama yapan Özatlas Forklift şirketimiz, kapsamlı forklift filosuyla sizlere tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktadır. Şirketinizdeki yükleri taşıma, yük bindirme, yük indirme ve istif yapma işlerine sahip forkliftlerimiz filomuzda mevcuttur. Forklift kiralama sektöründe yıllardır verdiğimiz birikimle ve usta operatörlerle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız.

Forklift Kiralama

Forklift Kiralama İçin Hemen Fiyat Alın

Beylikdüzü, Esenyurt, Haramidere, Sanayi siteleri ve çevre ilçeler

Hemen Arayın