Saatlik, Günlük Forklift Kiralama

Hizmet Saatleri: - 7 / 24

Telefon

0534 827 44 84

Telefon
İletişim

Küçükçekmece Forklift Kiralama

Küçükçekmece Forklift Kiralama

 

Küçükçekmece Forklift Kiralama küçük alanlarda yapılmak istenen ve forklift taşımacılığına uygun şekilde paketlenmiş ürünlerin taşımacılığında, Küçükçekmece Forklif  şirketi hizmet vermektedir. Küçükçekmece’nin depo taşımacılığı ve depodan araçlara yükleme ya da araçlardan depoya taşıma işlerinde kullanılmak üzere araç filosunda bulundurduğu forkliftler, yapılacak taşıma işlerine uygun kalitede, büyüklükte forkliftlerdir.

küçükçekmece forklift kiralama

 

Küçükçekmece Forklift Kiralama şirketi olarak, forklift satışı yapan bir firma değiliz. Ancak sahibi olduğumuz geniş forklift filomuzu farklı şirketlere kiralayarak depo taşımacılığında kullanılmak üzere hizmete sunmaktayız. Firmamızdan talep edildiği taktirde tüm depo sahibi firmalara forkliflerimizi kiraya veriyoruz.

 Deposu Bulunan Firmaları Gereksiz Masraflardan Koruyoruz

 

Farklı büyüklükteki ve farklı ağırlıklarda yük taşımaya elverişli olarak üretilmiş forkliftler, araç şoförleri ile birlikte kiralanarak deposu bulunan firmaların önemli bir ihtiyacını karşılamakta ve bu alandaki eksikliğini karşılayarak gereksiz makine ve işçi çalıştırmalarının da önüne geçmektedir.

 

Depo taşımacılığı alanında forklift ihtiyacı bulunan firmaların depolarda kullanmak istedikleri forklifler sadece belirli dönemlerde ihtiyaç duyulan makinelerdir. Bu nedenle de firmalar sürekli olarak bir forklift sahibi olmak istemezler.

 

Forklift sürücüsü olarak istihdam edilmesi gereken kişilerin maaş ve sosyal hakları da firmalara ek yük getirmektedir. Bu nedenle depolarda yük indir ve bindir işlemi yapan firmaların birçoğu geçici sürelerle forklift kiralayarak ağır bir maddi külfetten kurtulabiliyorlar.

 

 Küçükçekmece Forklift Kiralama Ücretleri Nasıldır?

 

Küçükçekmece Forklift Kiralama firmamızdan forklif kiralamak isteyen şirketlerin forklift ücretlerini öğrenmeleri için firmamızla irtibata geçmeleri gerekmektedir. Bu konuda tüm müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Ancak müşterilerimizin bizimle irtibata geçtiğinde bazı bilgilere sahip olması gerekmektedir. Bunlar yapılacak işin ortalama saati yapılacak işin kilogram cinsinden ağırlığı ve ürünlerin istif şekilleri. İşin ortalama saati forklift ücretini etkileyen en önemli faktördür. İkinci faktör ise ürünün kilosudur çünkü buna göre aracın yakıtı ve bölümlenmesi hesaplanmaktadır. Ayrıca araçlarımızda son derece profesyonel ve işini bilen usta operatörler çalışmaktadır. Bu operatörler bünyemizde çalışan olup dışarıdan ekstra hizmet almamaktayız. Buda bizim iş-hizmet kalitemizi arttırmaktadır. Sizde bizimle çalışmak veya bizden teklif almak istiyorsanız bizi hemen arayın veya fiyat teklifi alın.

 

 

Forklift Kiralama İçin Hemen Fiyat Alın

Beylikdüzü, Esenyurt, Haramidere, Sanayi siteleri ve çevre ilçeler

Hemen Arayın