Saatlik, Günlük Forklift Kiralama

Hizmet Saatleri: - 7 / 24

Telefon

0534 827 44 84

Telefon
İletişim

Avcılar Forklift Kiralama

Avcılar Forklift Kiralama Şirketi

 

İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisi olan Avcılar, barındırdığı insan kalabalıkları kadar içinde bulunan şirketlerin sayısının fazlalığı ile de dikkat çeken bir ilçedir.

 

Üretim sektörünün ana sanayi ve yan sanayi kuruluşlarının yanısıra birçok sektörden birçok firmanın depolarının da bulunduğu Avcılar’da depo taşımacılığı sektörü de önemli bir iş alanı olarak ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere Avcılar forklift kiralama şirketi faaliyetlerine başlamıştır.

 

 Taşımacılığında ve Yük Taşımacılığında Forklift Kolaylığı

 

Depo taşımacılığı veya depoya yapılan yük taşımacılıklarında insan gücünden bir yere kadar faydalanılmaktadır. Bazı ağır yüklerin hacim ve ağırlıkları nedeniyle insan gücüyle taşınması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle de forliftlere ihtiyaç bulunmaktadır.

 

Forkliftler sahip oldukları gelişmiş teknoloji ve sırf depo taşımacılığı için üretilmiş olmalarından dolayı depo taşımacığı; indir-bindir işlerinde oldukça yüksek başarı ve performansla çalıştırılabilen araçlardır.

 

 Forklift Nedir ve Nasıl Çalışır?

 

Forklift yukarıda belirttiğimiz gibi nakliye firmalarının depolara indirdikleri veya depolardan araçlara yükledikleri ağır; paletli ya konteynerlere yüklenmiş yüklerin taşımacılığında kullandıkları motoru bulunan tekerlekli ya da paletli olarak üretilmiş olan küçük veya büyük boyutlarda olabilen kısa mesafe yük taşıyıcılığı için en ideal dört tekerlekli araçlardır.

 

Forklift araçları bir kara taşıtından çok küçük bir makine gibi görülebilir. Çünkü ulaşım amacıyla kullanılabilecek bir formatta ve özellikte üretilmemiştir. Yük taşırken aşırı derecede sarsıntı olmaması ve taşınan yüklerin forklift çatallarından düşmemesi için aracın hızı minimum düzeyde ayarlanmıştır.

 

Fazla hız yapamadığı için kısa mesafe taşımacılık işlerinde, özellikle de depolarda yük indir ve bindir işlerinde tercih edilen forkliftler kullandıkları yakıt türleri bakımından da ayrışabilmektedirler.

 

 Yakıt Türlerine ve Büyüklüklerine Göre Forkliftler

 

Avcılar Forklift Kiralama mazotla, benzinle ve gazla çalışabilecek şekilde üretilmişlerdir. Bazı forkliftlerin ise motorsuz ve elektrikle çalışan forkliftler olduğunu belirtmemiz gerekir. forklift kiralama şirketimizin tüm makineleri saydığımız özellikleri barındıran forkliftlerdir ve ihtiyaca göre hizmet vermektedirler.

 

Şirketinin forklif filosunda bulunan makineler de yakıtlarına göre ve büyüklüklerine göre sektörün ihtiyaçları doğrultusunda satın alınmış ve müşterilerimize kiraladığımız forkliftlerdir. 90 tona kadar yük taşıyabilen forklift makinelerimizle büyüklü küçüklü tüm yüklerinizi başarılı bir çalışma ile kısa sürede taşıyabilmekteyiz.

 

Forklift Kiralama İçin Hemen Fiyat Alın

Beylikdüzü, Esenyurt, Haramidere, Sanayi siteleri ve çevre ilçeler

Hemen Arayın