Saatlik, Günlük Forklift Kiralama

Hizmet Saatleri: - 7 / 24

Telefon

0534 827 44 84

Telefon
İletişim

Büyükçekmece Forklift Kiralama

Büyükçekmece Forklift Kiralama

 

Yük imalatı ve taşımacılığı yapan firmaların en çok ihtiyaç duyduğu araçlardan biri forklift olmaktadır. İş konusu itibariyle maliyetinin yüksek olmasından kaynaklı, firma sahipleri forkliftleri satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedir. Özellikle Büyükçekmece forklift kiralama yapan firmalar bu noktada güvenilir ve ekonomik hizmet veren firmalarla çalışmak istemektedir.

 

Forklifler kullanıldıkları alanlara göre çeşitlilik göstermektedir. Hizmetten yararlanmak isteyen Büyükçekmece forklift kiralama yapacak firmalar bu konuda kullanım gösterecekleri alanlara göre çeşitler arasında tercih yapmaktadır.

büyükçekmece forklift kiralama

 

 Forkliftlerin Çeşitleri Nelerdir?

 

Forklift çeşitleri, teker sayısı, taşıma hacmi, taşınacak malın ağırlığı, hızı ve yükseğe çıkma farklılıklarına göre çeşitlilik göstermektedir. Birçok firma tarafından standart kullanılan forklifter genel forklift olarak anılmaktadır. Önünde bir arkasında iki teker bulunan forkliftler ise üç tekerli forklift olmaktadır. Depolarda kullanılan yüksek dönüş yeteneği olan forkliftler ise depo forklifti olan bilinmektedir.

 

Oldukça kaliteli olan ve genel forkliftlerden sonra en çok kullanılanların ismi ise teletrucks forkliftler olmaktadır. Bu forkliftlerin özelliği taşıdığı ağırlığın çok yüksek olabileceği gibi, oldukça yüksek mesafelere çıkabilme özelliğinin olmasıdır. Ayrıca bazı alanlarda ihtiyaç duyulan, motorsuz olanlar ise traspalet forkliftlerdir.

 

 Forkliflerin Fiyatları Nasıl Değişmektedir?

 

Firmalar yaptıkları iş alanlarına göre farklı çeşitte forklift kiralaması yapmaktadır. Ancak çoğu kez ihtiyaç duyulan forklift genel çeşidiyle kullanılmaktadır. Gemi, tren gibi büyük araçlarda ya da tır yükü indirme depo düzenleme gibi alanlarda ihtiyaç duyulmasının yanı sıra kullanımı gözlemlenmektedir. Birçok alana kiralama hizmeti olarak sunulan bu hizmet, sabit bir ücret ile fiyatlandırılmamıştır. Yapılan işin zahmeti ve hizmetin sunulduğu saat forkliftin değerini ortaya çıkartmaktadır.

 

Forklift kiramalası yapan firmalar, işlerinin çoğu kez aksamadan tamamlanmasını isterler. Kimi zaman işin büyüklüğüne rağmen, yük taşıması ve yerleştirilmesi hizmeti forkliftle sağlandığında olabildiğinde hızlı hal olmaktadır. Bu kapsamda firma yetkilileri kirama hizmetinin saatlik ücret ile değerlendirilmesinden de kar elde etmektedir. O yüzden bu yönden hem kiralayan hem de kiralatan için avantajlı kabul edilmektedir.

 

Forklift Operatörü Ekstra Ücret Almakta mıdır?

 

Ustalık isteyen ve belge ile yapılan bu iş için Büyükçekmece forklift kiralama yapan kişiler tarafından ekstra ücret ödenmemektedir. Forklift kiralamasını yapan kişi, ödediği ücretin içerisinde bu hizmetten yararlanmaktadır. Operatörün ücretini, forklift sahibi firma kendi bünyesinde çalıştırdığı kişiye yapmaktadır. Standart bir işçiye göre yüksek ücret alan forklift operatörleri, vinç gibi büyük araçlarda operatörlük yapan kişiler aynı statüde yer almaktadır.

 

Forklift Kiralama İçin Hemen Fiyat Alın

Beylikdüzü, Esenyurt, Haramidere, Sanayi siteleri ve çevre ilçeler

Hemen Arayın