Saatlik, Günlük Forklift Kiralama

Hizmet Saatleri: - 7 / 24

Telefon

0534 827 44 84

Telefon
İletişim

Haramidere Forklift Kiralama

Haramidere Forklift Kiralama

 

Haramidere’de son yıllar içerisinde fabrika sayısının artması ve inşaat işlerinin yoğunlaşması nedeniyle kiralık forklift ihtiyacı ciddi oranda artış göstermiş bulunmaktadır.

 

Haramidere forklift kiralama olarak bölgedeki tüm forklift kiralama taleplerine cevap verebilmekte ve yardımcı olmaktayız. Kiralık forklift ihtiyaçlarınıza yönelik olarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçildiğinde gerek duydukları yükseklik ve tonaj ölçülerine uygun olarak forklift tahsis edilmekte ve kiralama gerçekleştirilmektedir.

haramidere forklift kiralama

Haramidere Kiralık Forklift Hizmeti

 

Haramidere ve civarında en çok tercih edilen forklift kiralama şirketi olarak bölgemizde bulunan şantiyeler, fabrikalar ve işyerlerine ihtiyaçları doğrultusunda forklift hizmeti sunmaktayız.

 

Ağır olan yükleri çatalları yardımıyla kaldırmak ve bir araca veya belirli bir noktaya yüklemek amacıyla kullanılan iş makinalarına denilmektedir. Genellikle forkliftin amacı paletlerinin üzerine yüklenen ağırlıkları kaldırmak, nakletmek, taşımak ya da istif etmek amacıyla kullanılmaktadır.

 

Haramidere forklift kiralama olarak değerli müşterilerimize forklift kiralama ile ilgili sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz depolama, gümrük, stoklama, yükleme, taşıma ve boşaltma şeklindedir. Firmamızdan forklift kiralamanız durumunda tüm iş ve işlemleriniz sorunsuzca yerine getirilmektedir. Gerçekleştirilecek işlem doğrultusunda forklift hizmetinin yanı sıra yapılacak işin boyutlarına, cinsine, ağırlıına göre boma ataşman veya asansör bağlantısı da yapılarak müşterilerimizin işleri kolaylaştırılarak yerine getirilmektedir.

 

Haramidere Kiralık Forklift İle Çalışmanın Avantajları

 

Haramidere forklift kiralama ile çalıştığınızda;

 

– Hızlı iş yapma ve istenilen sonuca ulaşma,

– İşlerin planlandığı şekilde ilerlemesi sağlanır,

– Herhangi bir ek masraf çıkartılmaz,

– Herhangi bir sorun yaşandığı takdirde uzman kadro devreye girerek kısa süre içerisinde oluşan sorunu ortadan kaldırabilmektedir.

 

Tüm avantajlar Haramidere Forklift ile çalışıldığı takdirde müşterilerimiz için avantajlar sağlamaktadır.

 

Forklift Yapıları ve Çeşitleri

 

-Hidrolik tork konvetöre sahip forkliftler,

-Dişli (kara tip) şanzımanlı, debriyaj baskılı forkliftler

şeklindedir.

 

Bölgemizde en çok tercih edilen forklift kiralama şirketi olarak forkliftlerimizin gerekli bakımlarına da son derece önem vermekteyiz ve periyodik kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize çok daha iyi ve sorunsuz hizmet verebilmek amacıyla aksatmadan günlük, haftalık, aylık bakımlarımızı forkliftlerimize düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Müşterilerimizin iş planlamalarında herhangi bir aksaklık yaşanmaması, güvenliğin sağlanması ve diğer hususlar göz önüne alınarak kaliteli ve sürdürülebilir hizmet sağlayabilmek amacıyla tüm hususlara gerekli önemi vermekteyiz.

 

 

Forklift Kiralama İçin Hemen Fiyat Alın

Beylikdüzü, Esenyurt, Haramidere, Sanayi siteleri ve çevre ilçeler

Hemen Arayın